Chromservis SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45515930
DIČ: 2023022540
IČ DPH: SK2023022540
Nobelova 34, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nobelova 34, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 21. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2010
Spisová značka: Sro/64596/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky nevyhradených technických zariadení; informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marči Horová od 21. 4. 2010
    konateľ
  • Mgr. Ludek Vlk od 21. 4. 2010
    konateľ
  • Chromservis s.r.o. od 5. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Chromservis SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 29,9 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 977,3 tis. €.

977,3 tis. €
Tržby
29,9 tis. €
Zisk
977,3 tis. €
Celkové výnosy
265,6 tis. €
Aktíva
161,9 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
20,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,6 tis., 2022 −439, 2023 20,7 tis., 2024 23,1 tis., 2025 29,9 tis.202125,6 tis.2022−439202320,7 tis.202423,1 tis.202529,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 783,1 tis., 2023 901,8 tis., 2024 1,0 mil., 2025 977,3 tis.20211,1 mil.2022783,1 tis.2023901,8 tis.20241,0 mil.2025977,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 977,3 tis. € 29,9 tis. €
2024 1,0 mil. € 23,1 tis. €
2023 901,8 tis. € 20,7 tis. €
2022 783,1 tis. € -439 €
2021 1,1 mil. € 25,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky85,5 tis. €
  • Finančné účty180,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov126,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie29,9 tis. €
  • Rezervy8,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky89,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Chromservis SK s.r.o. v konkurze?

Chromservis SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Chromservis SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Chromservis SK s.r.o. tržby 977,3 tis. €.

Je firma Chromservis SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Chromservis SK s.r.o. dosiahla zisk 29,9 tis. €.

Je Chromservis SK s.r.o. platiteľom DPH?

Chromservis SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Chromservis SK s.r.o. sídli?

Chromservis SK s.r.o. má sídlo na adrese Nobelova 34, Bratislava, 836 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026