MPM Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45514011
DIČ: 2023016699
IČ DPH: SK2023016699
Lelovská 663/17, Nováky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lelovská 663/17, Nováky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90390
Dátum vzniku: 15. 10. 1992
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2010
Spisová značka: Sro/22856/R
Predmet podnikania (výber): izolatérstvo; projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; projektovanie, montáž, vykonávanie revízii, oprava a údržba meracej a regulačnej techniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Šipoš od 14. 4. 2010
    konateľspoločník
  • Michal Šipoš od 14. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MPM Group, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 43,7 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
43,7 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
684,7 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
16,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 76,6 tis., 2022 79,6 tis., 2023 104,6 tis., 2024 245,1 tis., 2025 43,7 tis.202176,6 tis.202279,6 tis.2023104,6 tis.2024245,1 tis.202543,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,8 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,1 mil., 2025 1,8 mil.20211,4 mil.20221,8 mil.20232,0 mil.20242,1 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 43,7 tis. €
2024 2,1 mil. € 245,1 tis. €
2023 2,0 mil. € 104,6 tis. €
2022 1,8 mil. € 79,6 tis. €
2021 1,4 mil. € 76,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok331,7 tis. €
  • Zásoby6,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky278,1 tis. €
  • Finančné účty768,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov634,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie43,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky89,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky295,0 tis. €
  • Bankové úvery325,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MPM Group, s. r. o. v konkurze?

MPM Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MPM Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MPM Group, s. r. o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma MPM Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MPM Group, s. r. o. dosiahla zisk 43,7 tis. €.

Je MPM Group, s. r. o. platiteľom DPH?

MPM Group, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MPM Group, s. r. o. sídli?

MPM Group, s. r. o. má sídlo na adrese Lelovská 663/17, Nováky, 972 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026