Proper Venture, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45513821
DIČ: 2023032759
IČ DPH: SK2023032759
Špitálska 10, Bratislava - mestská časť Staré mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Špitálska 10, Bratislava - mestská časť Staré mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.10
Dátum vzniku: 6. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2010
Spisová značka: Sro/64898/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Frňka od 31. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Proper Venture, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 77 % na 19,3 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 112,5 tis. €.

112,5 tis. €
Tržby
19,3 tis. €
Zisk
112,7 tis. €
Celkové výnosy
609,3 tis. €
Aktíva
191,4 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
49,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 43,5 tis., 2022 1,2 tis., 2023 8,2 tis., 2024 83,6 tis., 2025 19,3 tis.202143,5 tis.20221,2 tis.20238,2 tis.202483,6 tis.202519,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 121,2 tis., 2022 68,5 tis., 2023 75,0 tis., 2024 202,5 tis., 2025 112,5 tis.2021121,2 tis.202268,5 tis.202375,0 tis.2024202,5 tis.2025112,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 112,5 tis. € 19,3 tis. €
2024 202,5 tis. € 83,6 tis. €
2023 75,0 tis. € 8,2 tis. €
2022 68,5 tis. € 1,2 tis. €
2021 121,2 tis. € 43,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok574,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,2 tis. €
  • Finančné účty2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov166,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky397,7 tis. €
  • Bankové úvery704 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Proper Venture, s. r. o. v konkurze?

Proper Venture, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Proper Venture, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Proper Venture, s. r. o. tržby 112,5 tis. €.

Je firma Proper Venture, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Proper Venture, s. r. o. dosiahla zisk 19,3 tis. €.

Je Proper Venture, s. r. o. platiteľom DPH?

Proper Venture, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Proper Venture, s. r. o. sídli?

Proper Venture, s. r. o. má sídlo na adrese Špitálska 10, Bratislava - mestská časť Staré mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026