Pútnický mlyn, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45513317
DIČ: 2023026896
IČ DPH: SK2023026896
Námestie 4. apríla 1, Marianka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie 4. apríla 1, Marianka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 17. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2010
Spisová značka: Sro/64550/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Gabriela Lahodová od 17. 4. 2010
    konateľ
  • Ing. Radovan Lahoda od 17. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pútnický mlyn, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 8,6 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 719,4 tis. €.

719,4 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
722,8 tis. €
Celkové výnosy
170,9 tis. €
Aktíva
26,5 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
47,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 39,8 tis., 2023 52,4 tis., 2024 8,9 tis., 2025 8,6 tis.20212,8 tis.202239,8 tis.202352,4 tis.20248,9 tis.20258,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 326,1 tis., 2022 575,3 tis., 2023 725,9 tis., 2024 726,2 tis., 2025 719,4 tis.2021326,1 tis.2022575,3 tis.2023725,9 tis.2024726,2 tis.2025719,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 719,4 tis. € 8,6 tis. €
2024 726,2 tis. € 8,9 tis. €
2023 725,9 tis. € 52,4 tis. €
2022 575,3 tis. € 39,8 tis. €
2021 326,1 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok28,9 tis. €
  • Zásoby5,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,9 tis. €
  • Finančné účty124,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,6 tis. €
  • Rezervy18,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky18,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky108,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pútnický mlyn, s. r. o. v konkurze?

Pútnický mlyn, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pútnický mlyn, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pútnický mlyn, s. r. o. tržby 719,4 tis. €.

Je firma Pútnický mlyn, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pútnický mlyn, s. r. o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je Pútnický mlyn, s. r. o. platiteľom DPH?

Pútnický mlyn, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pútnický mlyn, s. r. o. sídli?

Pútnický mlyn, s. r. o. má sídlo na adrese Námestie 4. apríla 1, Marianka, 900 33.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026