INPREXREAL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45510458
DIČ: 2023032561
IČ DPH: SK2023032561
Pri lesostepi 21, Bratislava - mestská časť Devín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri lesostepi 21, Bratislava - mestská časť Devín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 12. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2010
Spisová značka: Sro/65017/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľká činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eva Jedlovská od 12. 5. 2010
    konateľspoločník
  • Ing. arch. Marián Jedlovský od 18. 2. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INPREXREAL s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 62,0 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 170,4 tis. €.

170,4 tis. €
Tržby
62,0 tis. €
Zisk
173,4 tis. €
Aktíva
18,5 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,0 tis., 2022 5,6 tis., 2023 26,3 tis., 2024 51,8 tis., 2025 62,0 tis.2021−8,0 tis.20225,6 tis.202326,3 tis.202451,8 tis.202562,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 109,4 tis., 2022 83,8 tis., 2023 112,8 tis., 2024 141,6 tis., 2025 170,4 tis.2021109,4 tis.202283,8 tis.2023112,8 tis.2024141,6 tis.2025170,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 170,4 tis. € 62,0 tis. €
2024 141,6 tis. € 51,8 tis. €
2023 112,8 tis. € 26,3 tis. €
2022 83,8 tis. € 5,6 tis. €
2021 109,4 tis. € -8,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,5 tis. €
  • Záväzky154,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INPREXREAL s. r. o. v konkurze?

INPREXREAL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INPREXREAL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INPREXREAL s. r. o. tržby 170,4 tis. €.

Je firma INPREXREAL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INPREXREAL s. r. o. dosiahla zisk 62,0 tis. €.

Je INPREXREAL s. r. o. platiteľom DPH?

INPREXREAL s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INPREXREAL s. r. o. sídli?

INPREXREAL s. r. o. má sídlo na adrese Pri lesostepi 21, Bratislava - mestská časť Devín, 841 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026