escape production s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45505098
DIČ: 2023022320
IČ DPH: SK2023022320
Rusovská cesta 52, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rusovská cesta 52, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 17. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 5. 2010
Spisová značka: Sro/64556/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení; organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ivana Kičikoleva od 17. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť escape production s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 263 % na 3,8 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 10,6 tis. €.

10,6 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
27,2 tis. €
Aktíva
22,4 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,8 tis., 2022 11,6 tis., 2023 −713, 2024 1,0 tis., 2025 3,8 tis.20218,8 tis.202211,6 tis.2023−71320241,0 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 55,0 tis., 2022 44,4 tis., 2023 31,9 tis., 2024 11,6 tis., 2025 10,6 tis.202155,0 tis.202244,4 tis.202331,9 tis.202411,6 tis.202510,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,6 tis. € 3,8 tis. €
2024 11,6 tis. € 1,0 tis. €
2023 31,9 tis. € -713 €
2022 44,4 tis. € 11,6 tis. €
2021 55,0 tis. € 8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,4 tis. €
  • Záväzky4,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma escape production s. r. o. v konkurze?

escape production s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma escape production s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala escape production s. r. o. tržby 10,6 tis. €.

Je firma escape production s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 escape production s. r. o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je escape production s. r. o. platiteľom DPH?

escape production s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma escape production s. r. o. sídli?

escape production s. r. o. má sídlo na adrese Rusovská cesta 52, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026