STAVMONT MB s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45488100
DIČ: 2023021176
IČ DPH: SK2023021176
Robotnícka 4334, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 4334, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 30. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 5. 2010
Spisová značka: Sro/22924/R
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; výkon činnosti stavbyvedúceho; výkon činnosti stavebného dozoru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Babuša od 30. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVMONT MB s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 16,4 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 191,3 tis. €.

191,3 tis. €
Tržby
16,4 tis. €
Strata
202,2 tis. €
Celkové výnosy
452,5 tis. €
Aktíva
324,4 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
4,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,4 tis., 2022 13,9 tis., 2023 38,7 tis., 2024 3,3 tis., 2025 −16,4 tis.20214,4 tis.202213,9 tis.202338,7 tis.20243,3 tis.2025−16,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 212,5 tis., 2022 345,7 tis., 2023 1,2 mil., 2024 279,5 tis., 2025 191,3 tis.2021212,5 tis.2022345,7 tis.20231,2 mil.2024279,5 tis.2025191,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 259,2 tis., 2022 351,8 tis., 2023 1,2 mil., 2024 293,3 tis., 2025 202,2 tis.2021259,2 tis.2022351,8 tis.20231,2 mil.2024293,3 tis.2025202,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,2 tis., 2022 3,7 tis., 2023 11,1 tis., 2024 2,5 tis., 2025 96020211,2 tis.20223,7 tis.202311,1 tis.20242,5 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 191,3 tis. € -16,4 tis. €
2024 279,5 tis. € 3,3 tis. €
2023 1,2 mil. € 38,7 tis. €
2022 345,7 tis. € 13,9 tis. €
2021 212,5 tis. € 4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,8 tis. €
  • Zásoby5,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky240,2 tis. €
  • Finančné účty150,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov333,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-16,4 tis. €
  • Rezervy596 €
  • Dlhodobé záväzky19,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky28,5 tis. €
  • Bankové úvery79,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVMONT MB s. r. o. v konkurze?

STAVMONT MB s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVMONT MB s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVMONT MB s. r. o. tržby 191,3 tis. €.

Je firma STAVMONT MB s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVMONT MB s. r. o. vykázala stratu 16,4 tis. €.

Je STAVMONT MB s. r. o. platiteľom DPH?

STAVMONT MB s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVMONT MB s. r. o. sídli?

STAVMONT MB s. r. o. má sídlo na adrese Robotnícka 4334, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026