VITAMED.SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45487090
DIČ: 2023015313
IČ DPH: SK2023015313
1. mája 45, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1. mája 45, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 20. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2010
Spisová značka: Sro/64594/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr.art. Marek Fajnor od 20. 4. 2010
    konateľspoločník
  • Tomáš Fajnor od 9. 10. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VITAMED.SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 82 % na 240,6 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
240,6 tis. €
Zisk
4,8 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
1,9 mil. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
15,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,8 tis., 2022 437,7 tis., 2023 38,8 tis., 2024 132,2 tis., 2025 240,6 tis.2021−8,8 tis.2022437,7 tis.202338,8 tis.2024132,2 tis.2025240,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 2,7 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,5 mil.20211,0 mil.20222,7 mil.20231,3 mil.20241,9 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 240,6 tis. €
2024 1,9 mil. € 132,2 tis. €
2023 1,3 mil. € 38,8 tis. €
2022 2,7 mil. € 437,7 tis. €
2021 1,0 mil. € -8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Zásoby135,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky530,1 tis. €
  • Finančné účty577,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie240,6 tis. €
  • Rezervy19,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky971 €
  • Krátkodobé záväzky253,3 tis. €
  • Bankové úvery542,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VITAMED.SK s. r. o. v konkurze?

VITAMED.SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VITAMED.SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VITAMED.SK s. r. o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma VITAMED.SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VITAMED.SK s. r. o. dosiahla zisk 240,6 tis. €.

Je VITAMED.SK s. r. o. platiteľom DPH?

VITAMED.SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VITAMED.SK s. r. o. sídli?

VITAMED.SK s. r. o. má sídlo na adrese 1. mája 45, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026