A.T.-CCOUNTING, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45477931
DIČ: 2022997911
IČ DPH: SK2022997911
Piesky 104/52, Trebostovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Piesky 104/52, Trebostovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 24. 3. 2010
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2010
Spisová značka: Sro/52646/L
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; reklamné a marketingové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alena Tomášiková od 24. 3. 2010
    konateľspoločník
  • Michal Tomášik od 24. 3. 2010
    konateľspoločník
  • Zuzana Tomášiková od 24. 3. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A.T.-CCOUNTING, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 24,5 tis. € a tržby jej narástli o 95 % na 162,0 tis. €.

162,0 tis. €
Tržby
24,5 tis. €
Zisk
61,3 tis. €
Aktíva
34,3 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,0 tis., 2022 −312, 2023 1,0 tis., 2024 2,1 tis., 2025 24,5 tis.2021−1,0 tis.2022−31220231,0 tis.20242,1 tis.202524,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 69,9 tis., 2022 79,2 tis., 2023 93,6 tis., 2024 83,3 tis., 2025 162,0 tis.202169,9 tis.202279,2 tis.202393,6 tis.202483,3 tis.2025162,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 162,0 tis. € 24,5 tis. €
2024 83,3 tis. € 2,1 tis. €
2023 93,6 tis. € 1,0 tis. €
2022 79,2 tis. € -312 €
2021 69,9 tis. € -1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,3 tis. €
  • Záväzky27,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A.T.-CCOUNTING, s.r.o. v konkurze?

A.T.-CCOUNTING, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A.T.-CCOUNTING, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A.T.-CCOUNTING, s.r.o. tržby 162,0 tis. €.

Je firma A.T.-CCOUNTING, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A.T.-CCOUNTING, s.r.o. dosiahla zisk 24,5 tis. €.

Je A.T.-CCOUNTING, s.r.o. platiteľom DPH?

A.T.-CCOUNTING, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A.T.-CCOUNTING, s.r.o. sídli?

A.T.-CCOUNTING, s.r.o. má sídlo na adrese Piesky 104/52, Trebostovo, 038 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026