Soin, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45471347
DIČ: 2023235874
IČ DPH: SK2023235874
Bagarova 22, Bratislava - mestská časť Dúbravka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bagarova 22, Bratislava - mestská časť Dúbravka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 29. 3. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2017
Spisová značka: Sro/71813/B
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Soin, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 204 % na 23,2 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 88,4 tis. €.

88,4 tis. €
Tržby
23,2 tis. €
Zisk
89,1 tis. €
Aktíva
53,6 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 513, 2022 7,4 tis., 2023 10,5 tis., 2024 7,6 tis., 2025 23,2 tis.202151320227,4 tis.202310,5 tis.20247,6 tis.202523,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,7 tis., 2022 58,7 tis., 2023 69,1 tis., 2024 64,6 tis., 2025 88,4 tis.202144,7 tis.202258,7 tis.202369,1 tis.202464,6 tis.202588,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,4 tis. € 23,2 tis. €
2024 64,6 tis. € 7,6 tis. €
2023 69,1 tis. € 10,5 tis. €
2022 58,7 tis. € 7,4 tis. €
2021 44,7 tis. € 513 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie53,6 tis. €
  • Záväzky35,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Soin, spol. s r.o. v konkurze?

Soin, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Soin, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Soin, spol. s r.o. tržby 88,4 tis. €.

Je firma Soin, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Soin, spol. s r.o. dosiahla zisk 23,2 tis. €.

Je Soin, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Soin, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Soin, spol. s r.o. sídli?

Soin, spol. s r.o. má sídlo na adrese Bagarova 22, Bratislava - mestská časť Dúbravka, 841 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026