Patientia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45471029
DIČ: 2023002564
IČ DPH: SK2023002564
Krčméryho 19, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krčméryho 19, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 23. 3. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2010
Spisová značka: Sro/64030/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než nákladných služieb spojených s prenájmom; prenájom hnuteľných vecí; sprostredkovateľská činnosti v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Krnáč od 16. 12. 2016
    konateľspoločník
  • Mgr. Ján Krnáč od 23. 3. 2010
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Patientia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 70 % na 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 80 % na 49,9 tis. €.

49,9 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
49,9 tis. €
Celkové výnosy
290,9 tis. €
Aktíva
41,1 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
8,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 −11,2 tis., 2023 8,9 tis., 2024 11,6 tis., 2025 3,5 tis.20211,5 tis.2022−11,2 tis.20238,9 tis.202411,6 tis.20253,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,1 tis., 2022 6,2 tis., 2023 60,9 tis., 2024 247,3 tis., 2025 49,9 tis.202126,1 tis.20226,2 tis.202360,9 tis.2024247,3 tis.202549,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,9 tis. € 3,5 tis. €
2024 247,3 tis. € 11,6 tis. €
2023 60,9 tis. € 8,9 tis. €
2022 6,2 tis. € -11,2 tis. €
2021 26,1 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok264,9 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok20,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky650 €
  • Finančné účty5,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie41,1 tis. €
  • Záväzky249,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Patientia s. r. o. v konkurze?

Patientia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Patientia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Patientia s. r. o. tržby 49,9 tis. €.

Je firma Patientia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Patientia s. r. o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Je Patientia s. r. o. platiteľom DPH?

Patientia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Patientia s. r. o. sídli?

Patientia s. r. o. má sídlo na adrese Krčméryho 19, Bratislava, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026