C.H. Servis, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45465631
DIČ: 2023001992
IČ DPH: SK2023001992
Dlhá 1054/94A, Žilina-Bytčica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dlhá 1054/94A, Žilina-Bytčica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 30. 3. 2010
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 5. 2010
Spisová značka: Sro/52670/L
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Cibuľka od 30. 3. 2010
    konateľspoločník
  • Tomáš Hemčík od 22. 2. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C.H. Servis, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 136,7 tis. € a tržby jej ostali na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
136,7 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
760,4 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
43,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 39,1 tis., 2022 138,4 tis., 2023 247,3 tis., 2024 130,6 tis., 2025 136,7 tis.202139,1 tis.2022138,4 tis.2023247,3 tis.2024130,6 tis.2025136,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 802,6 tis., 2022 1,0 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,2 mil., 2025 1,2 mil.2021802,6 tis.20221,0 mil.20231,3 mil.20241,2 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 136,7 tis. €
2024 1,2 mil. € 130,6 tis. €
2023 1,3 mil. € 247,3 tis. €
2022 1,0 mil. € 138,4 tis. €
2021 802,6 tis. € 39,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok567,4 tis. €
  • Zásoby54,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky150,4 tis. €
  • Finančné účty263,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy59,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov557,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie136,7 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky67,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky141,1 tis. €
  • Bankové úvery65,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C.H. Servis, s.r.o. v konkurze?

C.H. Servis, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C.H. Servis, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C.H. Servis, s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma C.H. Servis, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C.H. Servis, s.r.o. dosiahla zisk 136,7 tis. €.

Je C.H. Servis, s.r.o. platiteľom DPH?

C.H. Servis, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma C.H. Servis, s.r.o. sídli?

C.H. Servis, s.r.o. má sídlo na adrese Dlhá 1054/94A, Žilina-Bytčica, 010 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026