IWIN TRADE spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45448078
DIČ: 2022985096
IČ DPH: SK2022985096
Budovateľská 1285, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budovateľská 1285, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 4. 3. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2010
Spisová značka: Sro/22663/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Čandík od 4. 3. 2010
    konateľspoločník
  • Ladislav Paľko od 4. 3. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IWIN TRADE spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 26 % na 19,2 tis. € a tržby jej narástli o 60 % na 595,6 tis. €.

595,6 tis. €
Tržby
19,2 tis. €
Zisk
595,6 tis. €
Celkové výnosy
345,7 tis. €
Aktíva
65,1 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
37,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,5 tis., 2022 −48,7 tis., 2023 −33,3 tis., 2024 15,2 tis., 2025 19,2 tis.20214,5 tis.2022−48,7 tis.2023−33,3 tis.202415,2 tis.202519,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 625,4 tis., 2022 259,4 tis., 2023 301,7 tis., 2024 372,7 tis., 2025 595,6 tis.2021625,4 tis.2022259,4 tis.2023301,7 tis.2024372,7 tis.2025595,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 628,9 tis., 2022 266,8 tis., 2023 307,4 tis., 2024 376,1 tis., 2025 595,6 tis.2021628,9 tis.2022266,8 tis.2023307,4 tis.2024376,1 tis.2025595,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,0 tis., 2022 4, 2023 3,4 tis., 2024 2,8 tis., 2025 4,9 tis.20212,0 tis.2022420233,4 tis.20242,8 tis.20254,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 595,6 tis. € 19,2 tis. €
2024 372,7 tis. € 15,2 tis. €
2023 301,7 tis. € -33,3 tis. €
2022 259,4 tis. € -48,7 tis. €
2021 625,4 tis. € 4,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok227,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky108,2 tis. €
  • Finančné účty9,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie856 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku548 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov35,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky20,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky186,3 tis. €
  • Bankové úvery37,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie36,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IWIN TRADE spol. s r. o. v konkurze?

IWIN TRADE spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IWIN TRADE spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IWIN TRADE spol. s r. o. tržby 595,6 tis. €.

Je firma IWIN TRADE spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IWIN TRADE spol. s r. o. dosiahla zisk 19,2 tis. €.

Je IWIN TRADE spol. s r. o. platiteľom DPH?

IWIN TRADE spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IWIN TRADE spol. s r. o. sídli?

IWIN TRADE spol. s r. o. má sídlo na adrese Budovateľská 1285, Vranov nad Topľou, 093 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026