MAPERI spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45445818
DIČ: 2023028524
Kotrčiná Lúčka 94, Kotrčiná Lúčka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kotrčiná Lúčka 94, Kotrčiná Lúčka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 8. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/52871/L
Predmet podnikania (výber): geodetické a kartografické činnosti; poradenská a konzultačná činnosť v geodézii, kartografii; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Bažík od 8. 5. 2010
    konateľspoločník
  • Peter Bielik od 8. 5. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAPERI spol. s r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 14,8 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 24,1 tis. €.

24,1 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Strata
28,5 tis. €
Aktíva
18,6 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,4 tis., 2022 11,2 tis., 2023 8,4 tis., 2024 6,1 tis., 2025 −14,8 tis.20217,4 tis.202211,2 tis.20238,4 tis.20246,1 tis.2025−14,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,6 tis., 2022 47,4 tis., 2023 46,5 tis., 2024 42,9 tis., 2025 24,1 tis.202132,6 tis.202247,4 tis.202346,5 tis.202442,9 tis.202524,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,1 tis. € -14,8 tis. €
2024 42,9 tis. € 6,1 tis. €
2023 46,5 tis. € 8,4 tis. €
2022 47,4 tis. € 11,2 tis. €
2021 32,6 tis. € 7,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,6 tis. €
  • Záväzky9,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAPERI spol. s r. o. v konkurze?

MAPERI spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAPERI spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAPERI spol. s r. o. tržby 24,1 tis. €.

Je firma MAPERI spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAPERI spol. s r. o. vykázala stratu 14,8 tis. €.

Kde firma MAPERI spol. s r. o. sídli?

MAPERI spol. s r. o. má sídlo na adrese Kotrčiná Lúčka 94, Kotrčiná Lúčka, 013 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026