GERO SK, s. r. o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Ing. Juraj Gregor od 1. 4. 2022konateľspoločník
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť GERO SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 39 % na 30,4 tis. € a tržby jej narástli o 165 % na 978,5 tis. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 978,5 tis. € | 30,4 tis. € |
| 2024 | 369,7 tis. € | 21,9 tis. € |
| 2023 | 765,7 tis. € | 29,2 tis. € |
| 2022 | 335,0 tis. € | 22,8 tis. € |
| 2021 | 109,0 tis. € | 2,1 tis. € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2025
Aktíva
- Dlhodobý hmotný majetok2,7 tis. €
- Krátkodobé pohľadávky256,3 tis. €
- Finančné účty98,8 tis. €
Pasíva
- Základné imanie5,0 tis. €
- Fondy zo zisku500 €
- Výsledok hospodárenia minulých rokov91,0 tis. €
- Výsledok hospodárenia za obdobie30,4 tis. €
- Krátkodobé záväzky230,9 tis. €
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma GERO SK, s. r. o. v konkurze?
GERO SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma GERO SK, s. r. o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GERO SK, s. r. o. tržby 978,5 tis. €.
Je firma GERO SK, s. r. o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GERO SK, s. r. o. dosiahla zisk 30,4 tis. €.
Je GERO SK, s. r. o. platiteľom DPH?
GERO SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma GERO SK, s. r. o. sídli?
GERO SK, s. r. o. má sídlo na adrese Matičná 585/17, Bratislava-Nové Mesto, 831 03.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 23. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 22. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 23. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026