DVM Arbor spol. s r.o.,

Aktívna spoločnosť
IČO: 45436363
DIČ: 2023010011
IČ DPH: SK2023010011
Košická Belá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Košická Belá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 1. 4. 2010
Základné imanie: 6,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2010
Spisová značka: Sro/25450/V
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Drabiková od 1. 4. 2010
    konateľspoločník
  • Vladimír Drabik od 1. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DVM Arbor spol. s r.o., v roku 2025 zvýšila zisk o 226 % na 83,2 tis. € a tržby jej narástli o 52 % na 818,0 tis. €.

818,0 tis. €
Tržby
83,2 tis. €
Zisk
818,0 tis. €
Celkové výnosy
121,9 tis. €
Aktíva
90,3 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
21,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 56,7 tis., 2022 91,3 tis., 2023 1,6 tis., 2024 25,5 tis., 2025 83,2 tis.202156,7 tis.202291,3 tis.20231,6 tis.202425,5 tis.202583,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 455,2 tis., 2022 523,4 tis., 2023 342,4 tis., 2024 538,7 tis., 2025 818,0 tis.2021455,2 tis.2022523,4 tis.2023342,4 tis.2024538,7 tis.2025818,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 455,5 tis., 2022 524,8 tis., 2023 342,5 tis., 2024 546,4 tis., 2025 818,0 tis.2021455,5 tis.2022524,8 tis.2023342,5 tis.2024546,4 tis.2025818,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 15,2 tis., 2022 24,6 tis., 2023 1,0 tis., 2024 6,9 tis., 2025 22,7 tis.202115,2 tis.202224,6 tis.20231,0 tis.20246,9 tis.202522,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 818,0 tis. € 83,2 tis. €
2024 538,7 tis. € 25,5 tis. €
2023 342,4 tis. € 1,6 tis. €
2022 523,4 tis. € 91,3 tis. €
2021 455,2 tis. € 56,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok24,5 tis. €
  • Zásoby3,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,1 tis. €
  • Finančné účty74,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,5 tis. €
  • Fondy zo zisku650 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie83,2 tis. €
  • Rezervy865 €
  • Dlhodobé záväzky183 €
  • Krátkodobé záväzky30,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DVM Arbor spol. s r.o., v konkurze?

DVM Arbor spol. s r.o., nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DVM Arbor spol. s r.o., tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DVM Arbor spol. s r.o., tržby 818,0 tis. €.

Je firma DVM Arbor spol. s r.o., v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DVM Arbor spol. s r.o., dosiahla zisk 83,2 tis. €.

Je DVM Arbor spol. s r.o., platiteľom DPH?

DVM Arbor spol. s r.o., je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DVM Arbor spol. s r.o., sídli?

DVM Arbor spol. s r.o., má sídlo na adrese Košická Belá, 044 65.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026