OPERA CLINIC s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45434786
DIČ: 2023010605
IČ DPH: SK2023010605
Gorkého 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gorkého 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 11. 3. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/63763/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; prenájom hnuteľných vecí; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Juraj Paliatka od 21. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OPERA CLINIC s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 730 % na 24,8 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 357,5 tis. €.

357,5 tis. €
Tržby
24,8 tis. €
Zisk
357,9 tis. €
Celkové výnosy
267,7 tis. €
Aktíva
135,5 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
31,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 82,2 tis., 2022 42,9 tis., 2023 54,8 tis., 2024 3,0 tis., 2025 24,8 tis.202182,2 tis.202242,9 tis.202354,8 tis.20243,0 tis.202524,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 492,8 tis., 2022 427,1 tis., 2023 363,1 tis., 2024 293,1 tis., 2025 357,5 tis.2021492,8 tis.2022427,1 tis.2023363,1 tis.2024293,1 tis.2025357,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 357,5 tis. € 24,8 tis. €
2024 293,1 tis. € 3,0 tis. €
2023 363,1 tis. € 54,8 tis. €
2022 427,1 tis. € 42,9 tis. €
2021 492,8 tis. € 82,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok170,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky24,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,5 tis. €
  • Finančné účty67,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov105,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,8 tis. €
  • Rezervy378 €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky73,1 tis. €
  • Bankové úvery56,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OPERA CLINIC s.r.o. v konkurze?

OPERA CLINIC s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OPERA CLINIC s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OPERA CLINIC s.r.o. tržby 357,5 tis. €.

Je firma OPERA CLINIC s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OPERA CLINIC s.r.o. dosiahla zisk 24,8 tis. €.

Je OPERA CLINIC s.r.o. platiteľom DPH?

OPERA CLINIC s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OPERA CLINIC s.r.o. sídli?

OPERA CLINIC s.r.o. má sídlo na adrese Gorkého 1, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026