mkGate s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45427810
DIČ: 2022986394
IČ DPH: SK2022986394
Kollárova 17, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kollárova 17, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 27. 2. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2010
Spisová značka: Sro/25171/T
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Kačic od 27. 2. 2010
    konateľspoločník
  • Tomáš Kačic od 7. 4. 2016
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť mkGate s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,7 tis. € a tržby jej narástli o 209 % na 56,5 tis. €.

56,5 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Strata
95,0 tis. €
Aktíva
88,6 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,0 tis., 2022 14,6 tis., 2023 82, 2024 10,1 tis., 2025 −1,7 tis.202120,0 tis.202214,6 tis.202382202410,1 tis.2025−1,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,1 tis., 2022 77,1 tis., 2023 4,8 tis., 2024 18,3 tis., 2025 56,5 tis.202170,1 tis.202277,1 tis.20234,8 tis.202418,3 tis.202556,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 56,5 tis. € -1,7 tis. €
2024 18,3 tis. € 10,1 tis. €
2023 4,8 tis. € 82 €
2022 77,1 tis. € 14,6 tis. €
2021 70,1 tis. € 20,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie88,6 tis. €
  • Záväzky6,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma mkGate s.r.o. v konkurze?

mkGate s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma mkGate s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala mkGate s.r.o. tržby 56,5 tis. €.

Je firma mkGate s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mkGate s.r.o. vykázala stratu 1,7 tis. €.

Je mkGate s.r.o. platiteľom DPH?

mkGate s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma mkGate s.r.o. sídli?

mkGate s.r.o. má sídlo na adrese Kollárova 17, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026