NECHSAPÁČI s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45423962
DIČ: 2022983446
IČ DPH: SK2022983446
Gorkého 3, Bratislava-mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gorkého 3, Bratislava-mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.02
Dátum vzniku: 3. 3. 2010
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2020
Spisová značka: Sro/148388/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Jana Turaz od 16. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NECHSAPÁČI s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 66 % na 8,8 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 80,0 tis. €.

80,0 tis. €
Tržby
8,8 tis. €
Zisk
44,7 tis. €
Aktíva
27,5 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −37,5 tis., 2022 −37,7 tis., 2023 5,8 tis., 2024 26,0 tis., 2025 8,8 tis.2021−37,5 tis.2022−37,7 tis.20235,8 tis.202426,0 tis.20258,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,8 tis., 2022 56,8 tis., 2023 107,4 tis., 2024 102,2 tis., 2025 80,0 tis.202137,8 tis.202256,8 tis.2023107,4 tis.2024102,2 tis.202580,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 80,0 tis. € 8,8 tis. €
2024 102,2 tis. € 26,0 tis. €
2023 107,4 tis. € 5,8 tis. €
2022 56,8 tis. € -37,7 tis. €
2021 37,8 tis. € -37,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,5 tis. €
  • Záväzky17,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NECHSAPÁČI s. r. o. v konkurze?

NECHSAPÁČI s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NECHSAPÁČI s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NECHSAPÁČI s. r. o. tržby 80,0 tis. €.

Je firma NECHSAPÁČI s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NECHSAPÁČI s. r. o. dosiahla zisk 8,8 tis. €.

Je NECHSAPÁČI s. r. o. platiteľom DPH?

NECHSAPÁČI s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NECHSAPÁČI s. r. o. sídli?

NECHSAPÁČI s. r. o. má sídlo na adrese Gorkého 3, Bratislava-mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026