Bunaris, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45423865
DIČ: 2022971203
IČ DPH: SK2022971203
Horná 1061/71A, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná 1061/71A, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 19. 2. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2016
Spisová značka: Sro/52481/L
Predmet podnikania (výber): poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení ambulancii špecializovanej ambulantnej zdravotnej st…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Buňák od 26. 5. 2014
    konateľspoločník
  • MUDr. Jana Buňáková od 19. 2. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bunaris, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 236 % na 225,1 tis. € a tržby jej narástli o 765 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
225,1 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
796,4 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
22,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 67,2 tis., 2022 88,1 tis., 2023 116,5 tis., 2024 67,0 tis., 2025 225,1 tis.202167,2 tis.202288,1 tis.2023116,5 tis.202467,0 tis.2025225,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 158,7 tis., 2022 185,0 tis., 2023 211,8 tis., 2024 183,5 tis., 2025 1,6 mil.2021158,7 tis.2022185,0 tis.2023211,8 tis.2024183,5 tis.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 225,1 tis. €
2024 183,5 tis. € 67,0 tis. €
2023 211,8 tis. € 116,5 tis. €
2022 185,0 tis. € 88,1 tis. €
2021 158,7 tis. € 67,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok29,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky903,0 tis. €
  • Finančné účty337,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov564,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie225,1 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky456,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bunaris, s.r.o. v konkurze?

Bunaris, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bunaris, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bunaris, s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma Bunaris, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bunaris, s.r.o. dosiahla zisk 225,1 tis. €.

Je Bunaris, s.r.o. platiteľom DPH?

Bunaris, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bunaris, s.r.o. sídli?

Bunaris, s.r.o. má sídlo na adrese Horná 1061/71A, Žilina, 010 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026