Filma, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45411131
DIČ: 2022987219
IČ DPH: SK2022987219
Tarasa Ševčenka 7, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tarasa Ševčenka 7, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 22. 2. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2010
Spisová značka: Sro/22617/P
Predmet podnikania (výber): služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych a spoločenských podujatí; fotografické služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Martin Michelčík od 22. 2. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Filma, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 9,2 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 267,5 tis. €.

267,5 tis. €
Tržby
9,2 tis. €
Strata
302,0 tis. €
Celkové výnosy
108,5 tis. €
Aktíva
28,0 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
42,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,7 tis., 2022 −8,2 tis., 2023 387, 2024 21,1 tis., 2025 −9,2 tis.202121,7 tis.2022−8,2 tis.2023387202421,1 tis.2025−9,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 124,1 tis., 2022 190,0 tis., 2023 212,0 tis., 2024 252,5 tis., 2025 267,5 tis.2021124,1 tis.2022190,0 tis.2023212,0 tis.2024252,5 tis.2025267,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 267,5 tis. € -9,2 tis. €
2024 252,5 tis. € 21,1 tis. €
2023 212,0 tis. € 387 €
2022 190,0 tis. € -8,2 tis. €
2021 124,1 tis. € 21,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,9 tis. €
  • Zásoby194 €
  • Krátkodobé pohľadávky23,2 tis. €
  • Finančné účty20,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-9,2 tis. €
  • Rezervy729 €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky33,5 tis. €
  • Bankové úvery45,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie-368 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Filma, s.r.o. v konkurze?

Filma, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Filma, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Filma, s.r.o. tržby 267,5 tis. €.

Je firma Filma, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Filma, s.r.o. vykázala stratu 9,2 tis. €.

Je Filma, s.r.o. platiteľom DPH?

Filma, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Filma, s.r.o. sídli?

Filma, s.r.o. má sídlo na adrese Tarasa Ševčenka 7, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026