MUZA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45408343
DIČ: 2022972611
IČ DPH: SK2022972611
Gajova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gajova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 17. 2. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 8. 2019
Spisová značka: Sro/63206/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Katarína Lukáčová od 17. 2. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUZA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 92 % na 10,1 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 61,5 tis. €.

61,5 tis. €
Tržby
10,1 tis. €
Zisk
44,5 tis. €
Aktíva
43,3 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 3,3 tis., 2023 3,2 tis., 2024 5,3 tis., 2025 10,1 tis.20215,3 tis.20223,3 tis.20233,2 tis.20245,3 tis.202510,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,2 tis., 2022 59,2 tis., 2023 48,2 tis., 2024 56,1 tis., 2025 61,5 tis.202166,2 tis.202259,2 tis.202348,2 tis.202456,1 tis.202561,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 61,5 tis. € 10,1 tis. €
2024 56,1 tis. € 5,3 tis. €
2023 48,2 tis. € 3,2 tis. €
2022 59,2 tis. € 3,3 tis. €
2021 66,2 tis. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,3 tis. €
  • Záväzky1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUZA, s. r. o. v konkurze?

MUZA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUZA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUZA, s. r. o. tržby 61,5 tis. €.

Je firma MUZA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUZA, s. r. o. dosiahla zisk 10,1 tis. €.

Je MUZA, s. r. o. platiteľom DPH?

MUZA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MUZA, s. r. o. sídli?

MUZA, s. r. o. má sídlo na adrese Gajova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026