Stavira Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45407967
DIČ: 2022997339
IČ DPH: SK2022997339
Trenčianska 706/57, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčianska 706/57, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 16. 3. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 4. 2010
Spisová značka: Sro/85345/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; administratívne služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Záň od 16. 3. 2010
    konateľspoločník
  • Ľubomír Chovanko od 20. 3. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stavira Group, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 84 % na 32,2 tis. € a tržby jej narástli o 95 % na 344,5 tis. €.

344,5 tis. €
Tržby
32,2 tis. €
Zisk
350,7 tis. €
Celkové výnosy
319,2 tis. €
Aktíva
233,9 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
29,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −13,3 tis., 2022 −18, 2023 6,5 tis., 2024 17,5 tis., 2025 32,2 tis.2021−13,3 tis.2022−1820236,5 tis.202417,5 tis.202532,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,3 tis., 2022 41,0 tis., 2023 239,2 tis., 2024 176,7 tis., 2025 344,5 tis.202153,3 tis.202241,0 tis.2023239,2 tis.2024176,7 tis.2025344,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 95,0 tis., 2022 41,0 tis., 2023 239,2 tis., 2024 176,7 tis., 2025 350,7 tis.202195,0 tis.202241,0 tis.2023239,2 tis.2024176,7 tis.2025350,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,8 tis., 2022 124, 2023 2,4 tis., 2024 5,7 tis., 2025 8,7 tis.20211,8 tis.202212420232,4 tis.20245,7 tis.20258,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 344,5 tis. € 32,2 tis. €
2024 176,7 tis. € 17,5 tis. €
2023 239,2 tis. € 6,5 tis. €
2022 41,0 tis. € -18 €
2021 53,3 tis. € -13,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok103,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky61,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky92,9 tis. €
  • Finančné účty61,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy104,6 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov91,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie32,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky28,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky15,1 tis. €
  • Bankové úvery41,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavira Group, s. r. o. v konkurze?

Stavira Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavira Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stavira Group, s. r. o. tržby 344,5 tis. €.

Je firma Stavira Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stavira Group, s. r. o. dosiahla zisk 32,2 tis. €.

Je Stavira Group, s. r. o. platiteľom DPH?

Stavira Group, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stavira Group, s. r. o. sídli?

Stavira Group, s. r. o. má sídlo na adrese Trenčianska 706/57, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026