G-METAL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45404607
DIČ: 2023008416
IČ DPH: SK2023008416
Hraničná 337/7, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hraničná 337/7, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.77
Dátum vzniku: 20. 3. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2010
Spisová značka: Sro/131507/B
Predmet podnikania (výber): podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Bašťovanský od 20. 3. 2010
    konateľspoločník
  • Ivan Bašťovanský od 20. 3. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G-METAL, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 560 % na 114,2 tis. € a tržby jej narástli o 114 % na 5,1 mil. €.

5,1 mil. €
Tržby
114,2 tis. €
Zisk
5,1 mil. €
Celkové výnosy
973,1 tis. €
Aktíva
250,0 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
4,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 70,2 tis., 2022 52,0 tis., 2023 −84,2 tis., 2024 17,3 tis., 2025 114,2 tis.202170,2 tis.202252,0 tis.2023−84,2 tis.202417,3 tis.2025114,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,9 mil., 2022 3,4 mil., 2023 1,8 mil., 2024 2,4 mil., 2025 5,1 mil.20212,9 mil.20223,4 mil.20231,8 mil.20242,4 mil.20255,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,1 mil. € 114,2 tis. €
2024 2,4 mil. € 17,3 tis. €
2023 1,8 mil. € -84,2 tis. €
2022 3,4 mil. € 52,0 tis. €
2021 2,9 mil. € 70,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok29,3 tis. €
  • Zásoby349,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky218,5 tis. €
  • Finančné účty373,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku512 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov114,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie114,2 tis. €
  • Rezervy2,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky134,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky586,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G-METAL, s.r.o. v konkurze?

G-METAL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G-METAL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G-METAL, s.r.o. tržby 5,1 mil. €.

Je firma G-METAL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G-METAL, s.r.o. dosiahla zisk 114,2 tis. €.

Je G-METAL, s.r.o. platiteľom DPH?

G-METAL, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma G-METAL, s.r.o. sídli?

G-METAL, s.r.o. má sídlo na adrese Hraničná 337/7, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026