LZ-STAV s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45399166
DIČ: 2022971258
IČ DPH: SK2022971258
Borovicová 705/5, Miloslavov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Borovicová 705/5, Miloslavov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 10. 2. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2012
Spisová značka: Sro/62994/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Zelina od 10. 2. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LZ-STAV s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 96 % na 604,3 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 12,9 mil. €.

12,9 mil. €
Tržby
604,3 tis. €
Zisk
13,0 mil. €
Celkové výnosy
8,1 mil. €
Aktíva
2,6 mil. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
13,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −164,2 tis., 2022 230,8 tis., 2023 1,5 mil., 2024 308,7 tis., 2025 604,3 tis.2021−164,2 tis.2022230,8 tis.20231,5 mil.2024308,7 tis.2025604,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,5 mil., 2022 18,0 mil., 2023 13,6 mil., 2024 9,9 mil., 2025 12,9 mil.202113,5 mil.202218,0 mil.202313,6 mil.20249,9 mil.202512,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,9 mil. € 604,3 tis. €
2024 9,9 mil. € 308,7 tis. €
2023 13,6 mil. € 1,5 mil. €
2022 18,0 mil. € 230,8 tis. €
2021 13,5 mil. € -164,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok5,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok5,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok79,0 tis. €
  • Zásoby166,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky166,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,1 mil. €
  • Finančné účty289,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie20,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy159,1 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie604,3 tis. €
  • Rezervy46,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky257,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,1 mil. €
  • Bankové úvery5,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LZ-STAV s. r. o. v konkurze?

LZ-STAV s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LZ-STAV s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LZ-STAV s. r. o. tržby 12,9 mil. €.

Je firma LZ-STAV s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LZ-STAV s. r. o. dosiahla zisk 604,3 tis. €.

Je LZ-STAV s. r. o. platiteľom DPH?

LZ-STAV s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LZ-STAV s. r. o. sídli?

LZ-STAV s. r. o. má sídlo na adrese Borovicová 705/5, Miloslavov, 900 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026