CRAFT SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45397961
DIČ: 2022983226
IČ DPH: SK2022983226
Devätinová 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Devätinová 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 4. 3. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2026
Spisová značka: Sro/63628/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky maj…; finančný Iízing …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Tankovič od 4. 3. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CRAFT SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 248 % na 3,7 tis. € a tržby jej narástli o 414 % na 52,5 tis. €.

52,5 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
54,3 tis. €
Aktíva
48,2 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,7 tis., 2022 2,7 tis., 2023 −624, 2024 1,1 tis., 2025 3,7 tis.2021−1,7 tis.20222,7 tis.2023−62420241,1 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,0 tis., 2022 48,8 tis., 2023 19,9 tis., 2024 10,2 tis., 2025 52,5 tis.202128,0 tis.202248,8 tis.202319,9 tis.202410,2 tis.202552,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 52,5 tis. € 3,7 tis. €
2024 10,2 tis. € 1,1 tis. €
2023 19,9 tis. € -624 €
2022 48,8 tis. € 2,7 tis. €
2021 28,0 tis. € -1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie48,2 tis. €
  • Záväzky6,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CRAFT SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

CRAFT SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CRAFT SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CRAFT SLOVAKIA, s. r. o. tržby 52,5 tis. €.

Je firma CRAFT SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CRAFT SLOVAKIA, s. r. o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je CRAFT SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

CRAFT SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CRAFT SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

CRAFT SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese Devätinová 18, Bratislava, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026