1.MONT, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45393516
DIČ: 2022987043
IČ DPH: SK2022987043
Údernícka 20, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Údernícka 20, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 4. 3. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 5. 2012
Spisová značka: Sro/63640/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Maláska od 4. 3. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť 1.MONT, s. r. o. v roku 2023 dosiahla zisk 3,4 tis. € a tržby dosiahli 24,0 tis. €.

24,0 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
91,8 tis. €
Aktíva
39,1 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 4,0 tis., 2019 4,2 tis., 2020 7,2 tis., 2021 7,2 tis., 2023 3,4 tis.20184,0 tis.20194,2 tis.20207,2 tis.20217,2 tis.20233,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 24,2 tis., 2019 34,9 tis., 2020 29,4 tis., 2021 29,4 tis., 2023 24,0 tis.201824,2 tis.201934,9 tis.202029,4 tis.202129,4 tis.202324,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 24,0 tis. € 3,4 tis. €
2021 29,4 tis. € 7,2 tis. €
2020 29,4 tis. € 7,2 tis. €
2019 34,9 tis. € 4,2 tis. €
2018 24,2 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie39,1 tis. €
  • Záväzky52,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 1.MONT, s. r. o. v konkurze?

1.MONT, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 1.MONT, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala 1.MONT, s. r. o. tržby 24,0 tis. €.

Je firma 1.MONT, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 1.MONT, s. r. o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je 1.MONT, s. r. o. platiteľom DPH?

1.MONT, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 1.MONT, s. r. o. sídli?

1.MONT, s. r. o. má sídlo na adrese Údernícka 20, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026