VP SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45390207
DIČ: 2022959257
IČ DPH: SK2022959257
Šoltésovej 1655/155, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šoltésovej 1655/155, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 28. 1. 2010
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 2010
Spisová značka: Sro/22541/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobcbod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Priedhorský od 11. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VP SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 68 % na 7,1 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 296,9 tis. €.

296,9 tis. €
Tržby
7,1 tis. €
Zisk
297,0 tis. €
Celkové výnosy
121,3 tis. €
Aktíva
77,4 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
11,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,7 tis., 2022 7,5 tis., 2023 6,1 tis., 2024 4,2 tis., 2025 7,1 tis.20214,7 tis.20227,5 tis.20236,1 tis.20244,2 tis.20257,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 164,1 tis., 2022 266,4 tis., 2023 151,7 tis., 2024 267,4 tis., 2025 296,9 tis.2021164,1 tis.2022266,4 tis.2023151,7 tis.2024267,4 tis.2025296,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 296,9 tis. € 7,1 tis. €
2024 267,4 tis. € 4,2 tis. €
2023 151,7 tis. € 6,1 tis. €
2022 266,4 tis. € 7,5 tis. €
2021 164,1 tis. € 4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,1 tis. €
  • Finančné účty71,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov62,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,1 tis. €
  • Rezervy2,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky411 €
  • Krátkodobé záväzky41,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VP SK, s. r. o. v konkurze?

VP SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VP SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VP SK, s. r. o. tržby 296,9 tis. €.

Je firma VP SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VP SK, s. r. o. dosiahla zisk 7,1 tis. €.

Je VP SK, s. r. o. platiteľom DPH?

VP SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VP SK, s. r. o. sídli?

VP SK, s. r. o. má sídlo na adrese Šoltésovej 1655/155, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026