PMM GROUP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45380619
DIČ: 2022978177
Jánošíková 264, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jánošíková 264, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 19. 2. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/52480/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Papíková od 16. 12. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PMM GROUP, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 77 % na 881 € a tržby jej narástli o 13 % na 46,1 tis. €.

46,1 tis. €
Tržby
881 €
Zisk
156,9 tis. €
Aktíva
147,8 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,5 tis., 2022 5,3 tis., 2023 12,9 tis., 2024 3,8 tis., 2025 881202117,5 tis.20225,3 tis.202312,9 tis.20243,8 tis.2025881
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,7 tis., 2022 32,2 tis., 2023 41,7 tis., 2024 40,9 tis., 2025 46,1 tis.202138,7 tis.202232,2 tis.202341,7 tis.202440,9 tis.202546,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,1 tis. € 881 €
2024 40,9 tis. € 3,8 tis. €
2023 41,7 tis. € 12,9 tis. €
2022 32,2 tis. € 5,3 tis. €
2021 38,7 tis. € 17,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie147,8 tis. €
  • Záväzky9,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PMM GROUP, s.r.o. v konkurze?

PMM GROUP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PMM GROUP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PMM GROUP, s.r.o. tržby 46,1 tis. €.

Je firma PMM GROUP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PMM GROUP, s.r.o. dosiahla zisk 881 €.

Kde firma PMM GROUP, s.r.o. sídli?

PMM GROUP, s.r.o. má sídlo na adrese Jánošíková 264, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026