GLAMOUR STYLE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45376018
DIČ: 2022953702
Armádna 1658/11, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Armádna 1658/11, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 19. 1. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/22504/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; vydavateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Chromá od 19. 1. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť GLAMOUR STYLE, s. r. o. v roku 2024 znížila zisk o 24 % na 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 10,7 tis. €.

10,7 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
4,6 tis. €
Aktíva
-19,9 tis. €
Vlastné imanie
529 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,5 tis., 2021 1,0 tis., 2022 2,7 tis., 2023 1,6 tis., 2024 1,2 tis.20201,5 tis.20211,0 tis.20222,7 tis.20231,6 tis.20241,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 11,5 tis., 2021 21,0 tis., 2022 20,8 tis., 2023 19,5 tis., 2024 10,7 tis.202011,5 tis.202121,0 tis.202220,8 tis.202319,5 tis.202410,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 10,7 tis. € 1,2 tis. €
2023 19,5 tis. € 1,6 tis. €
2022 20,8 tis. € 2,7 tis. €
2021 21,0 tis. € 1,0 tis. €
2020 11,5 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie-19,9 tis. €
  • Záväzky24,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GLAMOUR STYLE, s. r. o. v konkurze?

GLAMOUR STYLE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GLAMOUR STYLE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala GLAMOUR STYLE, s. r. o. tržby 10,7 tis. €.

Je firma GLAMOUR STYLE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 GLAMOUR STYLE, s. r. o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Kde firma GLAMOUR STYLE, s. r. o. sídli?

GLAMOUR STYLE, s. r. o. má sídlo na adrese Armádna 1658/11, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026