Na zámku a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45374279
DIČ: 2022960225
IČ DPH: SK2022960225
Stará Vajnorská 15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Stará Vajnorská 15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 3. 2. 2010
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 2. 2010
Spisová značka: Sa/4960/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mahir Agca od 28. 2. 2023
    člen predstavenstva
  • Marek Kiss od 10. 4. 2013
    člen predstavenstva
  • Ivan Bureš od 10. 4. 2013
    člen dozornej rady
  • Marta Feješová od 2. 11. 2015
    člen dozornej rady
  • Viliam Šimo od 20. 3. 2017
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Na zámku a.s. v roku 2025 znížila zisk o 70 % na 6,4 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 72,3 tis. €.

72,3 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
83,3 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
717,7 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
17,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −104,3 tis., 2022 43,4 tis., 2023 51,5 tis., 2024 21,6 tis., 2025 6,4 tis.2021−104,3 tis.202243,4 tis.202351,5 tis.202421,6 tis.20256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,9 tis., 2022 75,1 tis., 2023 65,4 tis., 2024 69,4 tis., 2025 72,3 tis.202161,9 tis.202275,1 tis.202365,4 tis.202469,4 tis.202572,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 72,3 tis. € 6,4 tis. €
2024 69,4 tis. € 21,6 tis. €
2023 65,4 tis. € 51,5 tis. €
2022 75,1 tis. € 43,4 tis. €
2021 61,9 tis. € -104,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok331,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky99,4 tis. €
  • Finančné účty683,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Kapitálové fondy640,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov43,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky396,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Na zámku a.s. v konkurze?

Na zámku a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Na zámku a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Na zámku a.s. tržby 72,3 tis. €.

Je firma Na zámku a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Na zámku a.s. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Je Na zámku a.s. platiteľom DPH?

Na zámku a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Na zámku a.s. sídli?

Na zámku a.s. má sídlo na adrese Stará Vajnorská 15, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026