TATRA SPC23, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45364869
DIČ: 2022961138
IČ DPH: SK2022961138
Roveň 215, Podtureň

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Roveň 215, Podtureň Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.63
Dátum vzniku: 21. 1. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 7. 2011
Spisová značka: Sro/52310/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Štric od 21. 1. 2010
    konateľ
  • SLOVAK PROPERTY GROUP, a. s. od 6. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATRA SPC23, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 53,5 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 627,5 tis. €.

627,5 tis. €
Tržby
53,5 tis. €
Zisk
649,8 tis. €
Celkové výnosy
807,7 tis. €
Aktíva
368,5 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
21,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 48,5 tis., 2022 61,2 tis., 2023 61,3 tis., 2024 45,0 tis., 2025 53,5 tis.202148,5 tis.202261,2 tis.202361,3 tis.202445,0 tis.202553,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 348,0 tis., 2022 454,6 tis., 2023 679,5 tis., 2024 517,0 tis., 2025 627,5 tis.2021348,0 tis.2022454,6 tis.2023679,5 tis.2024517,0 tis.2025627,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 627,5 tis. € 53,5 tis. €
2024 517,0 tis. € 45,0 tis. €
2023 679,5 tis. € 61,3 tis. €
2022 454,6 tis. € 61,2 tis. €
2021 348,0 tis. € 48,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok241,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky118 €
  • Krátkodobé pohľadávky550,9 tis. €
  • Finančné účty14,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy300,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie53,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky183,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky185,4 tis. €
  • Bankové úvery70,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRA SPC23, s. r. o. v konkurze?

TATRA SPC23, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRA SPC23, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATRA SPC23, s. r. o. tržby 627,5 tis. €.

Je firma TATRA SPC23, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATRA SPC23, s. r. o. dosiahla zisk 53,5 tis. €.

Je TATRA SPC23, s. r. o. platiteľom DPH?

TATRA SPC23, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATRA SPC23, s. r. o. sídli?

TATRA SPC23, s. r. o. má sídlo na adrese Roveň 215, Podtureň, 033 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026