TATRA SPC18, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45363617
DIČ: 2022959972
IČ DPH: SK2022959972
Hlavná 1400, Bytča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 1400, Bytča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 21. 1. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2011
Spisová značka: Sro/52315/L
Predmet podnikania (výber): dokončovacie práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Ján Katrušík od 28. 2. 2011
    konateľ
  • Money Invest Cz s.r.o. od 16. 8. 2022
    spoločník
  • Money Invest SK, a.s. od 16. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATRA SPC18, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 77 % na 5,6 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 30,1 tis. €.

30,1 tis. €
Tržby
5,6 tis. €
Strata
205,0 tis. €
Aktíva
27,3 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,5 tis., 2022 6,1 tis., 2023 −22,0 tis., 2024 −24,5 tis., 2025 −5,6 tis.202128,5 tis.20226,1 tis.2023−22,0 tis.2024−24,5 tis.2025−5,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,6 tis., 2022 109,3 tis., 2023 39,7 tis., 2024 29,2 tis., 2025 30,1 tis.202143,6 tis.2022109,3 tis.202339,7 tis.202429,2 tis.202530,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,1 tis. € -5,6 tis. €
2024 29,2 tis. € -24,5 tis. €
2023 39,7 tis. € -22,0 tis. €
2022 109,3 tis. € 6,1 tis. €
2021 43,6 tis. € 28,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,3 tis. €
  • Záväzky177,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRA SPC18, s.r.o. v konkurze?

TATRA SPC18, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRA SPC18, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATRA SPC18, s.r.o. tržby 30,1 tis. €.

Je firma TATRA SPC18, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATRA SPC18, s.r.o. vykázala stratu 5,6 tis. €.

Je TATRA SPC18, s.r.o. platiteľom DPH?

TATRA SPC18, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATRA SPC18, s.r.o. sídli?

TATRA SPC18, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 1400, Bytča, 014 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026