HEATON SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45352381
DIČ: 2022952129
IČ DPH: SK2022952129
Jána Stanislava 28A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jána Stanislava 28A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 256
Dátum vzniku: 9. 9. 1992
Základné imanie: 100,0 tis. Sk
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2010
Predmet podnikania (výber): hostinská činnost; zámečnictví, nástrojářství; opravy silničních vozidel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Natálie Kazíková od 25. 6. 2024
    konateľ
  • Soňa Nagyová od 1. 9. 2020
    konateľ
  • HEATON Group a.s. od 12. 3. 2013
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HEATON SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 71,7 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
71,7 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
810,5 tis. €
Aktíva
501,9 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
43,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 53,3 tis., 2022 43,6 tis., 2023 75,1 tis., 2024 57,5 tis., 2025 71,7 tis.202153,3 tis.202243,6 tis.202375,1 tis.202457,5 tis.202571,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 881,3 tis., 2022 1,0 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,6 mil.2021881,3 tis.20221,0 mil.20231,3 mil.20241,5 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 71,7 tis. €
2024 1,5 mil. € 57,5 tis. €
2023 1,3 mil. € 75,1 tis. €
2022 1,0 mil. € 43,6 tis. €
2021 881,3 tis. € 53,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok191,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky476,7 tis. €
  • Finančné účty126,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie41,7 tis. €
  • Fondy zo zisku4,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov384,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie71,7 tis. €
  • Rezervy18,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky79,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky210,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HEATON SK, s.r.o. v konkurze?

HEATON SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HEATON SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HEATON SK, s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma HEATON SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HEATON SK, s.r.o. dosiahla zisk 71,7 tis. €.

Je HEATON SK, s.r.o. platiteľom DPH?

HEATON SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HEATON SK, s.r.o. sídli?

HEATON SK, s.r.o. má sídlo na adrese Jána Stanislava 28A, Bratislava, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026