Č & T - okno plus, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45349835
DIČ: 2022992708
IČ DPH: SK2022992708
A. Jiráska 8, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Jiráska 8, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.32
Dátum vzniku: 19. 2. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2010
Spisová značka: Sro/17756/S
Predmet podnikania (výber): výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Tomašik od 19. 2. 2010
    konateľspoločník
  • Jaroslav Čajkovský od 19. 2. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Č & T - okno plus, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 40,3 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 395,2 tis. €.

395,2 tis. €
Tržby
40,3 tis. €
Strata
395,2 tis. €
Celkové výnosy
279,9 tis. €
Aktíva
90,5 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
19,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,5 tis., 2022 15,1 tis., 2023 11,4 tis., 2024 2,9 tis., 2025 −40,3 tis.202115,5 tis.202215,1 tis.202311,4 tis.20242,9 tis.2025−40,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 333,5 tis., 2022 382,8 tis., 2023 478,8 tis., 2024 377,0 tis., 2025 395,2 tis.2021333,5 tis.2022382,8 tis.2023478,8 tis.2024377,0 tis.2025395,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 395,2 tis. € -40,3 tis. €
2024 377,0 tis. € 2,9 tis. €
2023 478,8 tis. € 11,4 tis. €
2022 382,8 tis. € 15,1 tis. €
2021 333,5 tis. € 15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie90,5 tis. €
  • Záväzky189,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Č & T - okno plus, s.r.o. v konkurze?

Č & T - okno plus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Č & T - okno plus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Č & T - okno plus, s.r.o. tržby 395,2 tis. €.

Je firma Č & T - okno plus, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Č & T - okno plus, s.r.o. vykázala stratu 40,3 tis. €.

Je Č & T - okno plus, s.r.o. platiteľom DPH?

Č & T - okno plus, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Č & T - okno plus, s.r.o. sídli?

Č & T - okno plus, s.r.o. má sídlo na adrese A. Jiráska 8, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026