NAFTAMATIKA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45349631
DIČ: 2022948125
IČ DPH: SK2022948125
Riečna II. 1824/85, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Riečna II. 1824/85, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.90
Dátum vzniku: 12. 1. 2010
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2010
Spisová značka: Sro/22476/R
Predmet podnikania (výber): výroba elektrotechnických výrobkov; počítačové služby; výskum a vývoj v oblasti elektrotechniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrey Sevastyanov od 24. 9. 2010
    konateľspoločník
  • Anastasia Sevastyanova od 14. 5. 2022
    prokuristaspoločník
  • Robert Hovakimyan od 6. 6. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NAFTAMATIKA s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 82,0 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 172,1 tis. €.

172,1 tis. €
Tržby
82,0 tis. €
Zisk
323,9 tis. €
Celkové výnosy
547,4 tis. €
Aktíva
-94,6 tis. €
Vlastné imanie
117 %
Celková zadlženosť
15,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,0 tis., 2022 15,1 tis., 2023 26,6 tis., 2024 −4,2 tis., 2025 82,0 tis.202120,0 tis.202215,1 tis.202326,6 tis.2024−4,2 tis.202582,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 531,4 tis., 2022 293,7 tis., 2023 256,9 tis., 2024 309,1 tis., 2025 172,1 tis.2021531,4 tis.2022293,7 tis.2023256,9 tis.2024309,1 tis.2025172,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 172,1 tis. € 82,0 tis. €
2024 309,1 tis. € -4,2 tis. €
2023 256,9 tis. € 26,6 tis. €
2022 293,7 tis. € 15,1 tis. €
2021 531,4 tis. € 20,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok19,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok338,7 tis. €
  • Zásoby74,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,4 tis. €
  • Finančné účty89,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-193,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie82,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky317,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky324,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NAFTAMATIKA s. r. o. v konkurze?

NAFTAMATIKA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NAFTAMATIKA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NAFTAMATIKA s. r. o. tržby 172,1 tis. €.

Je firma NAFTAMATIKA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NAFTAMATIKA s. r. o. dosiahla zisk 82,0 tis. €.

Je NAFTAMATIKA s. r. o. platiteľom DPH?

NAFTAMATIKA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NAFTAMATIKA s. r. o. sídli?

NAFTAMATIKA s. r. o. má sídlo na adrese Riečna II. 1824/85, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026