Olivenza s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45348871
DIČ: 2022945639
IČ DPH: SK2022945639
Bajkalská 9, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 9, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 12. 1. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2022
Spisová značka: Sro/62433/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Láni od 14. 4. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Olivenza s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 187 % na 12,8 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 52,6 tis. €.

52,6 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Zisk
100,4 tis. €
Aktíva
56,3 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 3,2 tis., 2023 8,0 tis., 2024 4,5 tis., 2025 12,8 tis.20213,8 tis.20223,2 tis.20238,0 tis.20244,5 tis.202512,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,2 tis., 2022 49,9 tis., 2023 38,0 tis., 2024 42,2 tis., 2025 52,6 tis.202143,2 tis.202249,9 tis.202338,0 tis.202442,2 tis.202552,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 52,6 tis. € 12,8 tis. €
2024 42,2 tis. € 4,5 tis. €
2023 38,0 tis. € 8,0 tis. €
2022 49,9 tis. € 3,2 tis. €
2021 43,2 tis. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie56,3 tis. €
  • Záväzky44,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Olivenza s. r. o. v konkurze?

Olivenza s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Olivenza s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Olivenza s. r. o. tržby 52,6 tis. €.

Je firma Olivenza s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Olivenza s. r. o. dosiahla zisk 12,8 tis. €.

Je Olivenza s. r. o. platiteľom DPH?

Olivenza s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Olivenza s. r. o. sídli?

Olivenza s. r. o. má sídlo na adrese Bajkalská 9, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026