MaBaK spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45336598
DIČ: 2022941041
IČ DPH: SK2022941041
Fandlyho 7174/11, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fandlyho 7174/11, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 31. 12. 2009
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2010
Spisová značka: Sro/24856/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juliana Krajčíková od 31. 12. 2009
    konateľspoločník
  • Martin Baláž od 31. 12. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MaBaK spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 16,1 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 666,4 tis. €.

666,4 tis. €
Tržby
16,1 tis. €
Zisk
666,8 tis. €
Celkové výnosy
290,6 tis. €
Aktíva
213,2 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
24,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,3 tis., 2022 24,2 tis., 2023 27,1 tis., 2024 31,1 tis., 2025 16,1 tis.202113,3 tis.202224,2 tis.202327,1 tis.202431,1 tis.202516,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 657,8 tis., 2022 713,6 tis., 2023 745,4 tis., 2024 741,0 tis., 2025 666,4 tis.2021657,8 tis.2022713,6 tis.2023745,4 tis.2024741,0 tis.2025666,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 666,4 tis. € 16,1 tis. €
2024 741,0 tis. € 31,1 tis. €
2023 745,4 tis. € 27,1 tis. €
2022 713,6 tis. € 24,2 tis. €
2021 657,8 tis. € 13,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok186,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok218 €
  • Zásoby69,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,5 tis. €
  • Finančné účty19,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Kapitálové fondy23,1 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov163,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,1 tis. €
  • Rezervy6,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky69,2 tis. €
  • Bankové úvery2,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MaBaK spol. s r.o. v konkurze?

MaBaK spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MaBaK spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MaBaK spol. s r.o. tržby 666,4 tis. €.

Je firma MaBaK spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MaBaK spol. s r.o. dosiahla zisk 16,1 tis. €.

Je MaBaK spol. s r.o. platiteľom DPH?

MaBaK spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MaBaK spol. s r.o. sídli?

MaBaK spol. s r.o. má sídlo na adrese Fandlyho 7174/11, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026