PERPEDES SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45336245
DIČ: 2022937928
IČ DPH: SK2022937928
Nitrianska cesta 70, Partizánske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nitrianska cesta 70, Partizánske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 15.20
Dátum vzniku: 29. 12. 2009
Základné imanie: 600,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2010
Spisová značka: Sro/22439/R
Predmet podnikania (výber): výroba obuvi a komponentov obuvi; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stefan Prem od 29. 12. 2009
    konateľ
  • Prem Holding GmbH & Co. KG od 9. 4. 2024
    spoločník
  • Martina Hrdá od 27. 4. 2020
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PERPEDES SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 212 % na 90,3 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 3,3 mil. €.

3,3 mil. €
Tržby
90,3 tis. €
Zisk
3,1 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
817,7 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
27,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,8 tis., 2022 52,5 tis., 2023 −69,0 tis., 2024 29,0 tis., 2025 90,3 tis.202132,8 tis.202252,5 tis.2023−69,0 tis.202429,0 tis.202590,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,3 mil., 2022 3,4 mil., 2023 2,3 mil., 2024 2,8 mil., 2025 3,3 mil.20212,3 mil.20223,4 mil.20232,3 mil.20242,8 mil.20253,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,3 mil. € 90,3 tis. €
2024 2,8 mil. € 29,0 tis. €
2023 2,3 mil. € -69,0 tis. €
2022 3,4 mil. € 52,5 tis. €
2021 2,3 mil. € 32,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok254,9 tis. €
  • Zásoby1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky299,3 tis. €
  • Finančné účty63,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie600,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov127,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie90,3 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-114 €
  • Krátkodobé záväzky667,2 tis. €
  • Bankové úvery380,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PERPEDES SK s. r. o. v konkurze?

PERPEDES SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PERPEDES SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PERPEDES SK s. r. o. tržby 3,3 mil. €.

Je firma PERPEDES SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PERPEDES SK s. r. o. dosiahla zisk 90,3 tis. €.

Je PERPEDES SK s. r. o. platiteľom DPH?

PERPEDES SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PERPEDES SK s. r. o. sídli?

PERPEDES SK s. r. o. má sídlo na adrese Nitrianska cesta 70, Partizánske, 958 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026