Pamas wedding, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45320853
DIČ: 2022940799
Legionárska 6419, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Legionárska 6419, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 1. 1. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/22392/R
Predmet podnikania (výber): polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dana Frančáková od 1. 1. 2010
    konateľspoločník
  • Ing. Maroš Frančák od 1. 1. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pamas wedding, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,6 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 15,9 tis. €.

15,9 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
20,2 tis. €
Aktíva
14,5 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,6 tis., 2022 −7,2 tis., 2023 109, 2024 −225, 2025 2,6 tis.20216,6 tis.2022−7,2 tis.20231092024−22520252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,5 tis., 2022 31,1 tis., 2023 9,5 tis., 2024 20,2 tis., 2025 15,9 tis.202144,5 tis.202231,1 tis.20239,5 tis.202420,2 tis.202515,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,9 tis. € 2,6 tis. €
2024 20,2 tis. € -225 €
2023 9,5 tis. € 109 €
2022 31,1 tis. € -7,2 tis. €
2021 44,5 tis. € 6,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,5 tis. €
  • Záväzky5,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pamas wedding, s. r. o. v konkurze?

Pamas wedding, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pamas wedding, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pamas wedding, s. r. o. tržby 15,9 tis. €.

Je firma Pamas wedding, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pamas wedding, s. r. o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Kde firma Pamas wedding, s. r. o. sídli?

Pamas wedding, s. r. o. má sídlo na adrese Legionárska 6419, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026