KoniFarma s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45319821
DIČ: 2022943703
IČ DPH: SK2022943703
Agátová 2505/12, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Agátová 2505/12, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 1. 1. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2019
Spisová značka: Sro/61405/T
Predmet podnikania (výber): Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Dudásová od 5. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KoniFarma s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 6 % na 5,2 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 88,6 tis. €.

88,6 tis. €
Tržby
5,2 tis. €
Zisk
119,8 tis. €
Celkové výnosy
277,6 tis. €
Aktíva
276,2 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
32,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 82,8 tis., 2022 15,3 tis., 2023 16,6 tis., 2024 5,6 tis., 2025 5,2 tis.202182,8 tis.202215,3 tis.202316,6 tis.20245,6 tis.20255,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 1,2 mil., 2023 693,3 tis., 2024 172,4 tis., 2025 88,6 tis.20211,9 mil.20221,2 mil.2023693,3 tis.2024172,4 tis.202588,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,6 tis. € 5,2 tis. €
2024 172,4 tis. € 5,6 tis. €
2023 693,3 tis. € 16,6 tis. €
2022 1,2 mil. € 15,3 tis. €
2021 1,9 mil. € 82,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok119,1 tis. €
  • Zásoby29,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky125,1 tis. €
  • Finančné účty3,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy141,1 tis. €
  • Fondy zo zisku97 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov124,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KoniFarma s. r. o. v konkurze?

KoniFarma s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KoniFarma s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KoniFarma s. r. o. tržby 88,6 tis. €.

Je firma KoniFarma s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KoniFarma s. r. o. dosiahla zisk 5,2 tis. €.

Je KoniFarma s. r. o. platiteľom DPH?

KoniFarma s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KoniFarma s. r. o. sídli?

KoniFarma s. r. o. má sídlo na adrese Agátová 2505/12, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026