DC Promotion, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45316856
DIČ: 2022941096
IČ DPH: SK2022941096
Mlynské nivy 16, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské nivy 16, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 16. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2016
Spisová značka: Sro/61997/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; vydávanie novín a časopisov - periodických a neperiodických publikácií; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DC Promotion, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 299,7 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 251,7 tis. €.

251,7 tis. €
Tržby
299,7 tis. €
Zisk
460,0 tis. €
Celkové výnosy
970,9 tis. €
Aktíva
914,9 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
100,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 235,1 tis., 2022 196,5 tis., 2023 138,9 tis., 2024 258,7 tis., 2025 299,7 tis.2021235,1 tis.2022196,5 tis.2023138,9 tis.2024258,7 tis.2025299,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 133,5 tis., 2022 151,2 tis., 2023 221,7 tis., 2024 244,2 tis., 2025 251,7 tis.2021133,5 tis.2022151,2 tis.2023221,7 tis.2024244,2 tis.2025251,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 251,7 tis. € 299,7 tis. €
2024 244,2 tis. € 258,7 tis. €
2023 221,7 tis. € 138,9 tis. €
2022 151,2 tis. € 196,5 tis. €
2021 133,5 tis. € 235,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok72,9 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok234,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky466,7 tis. €
  • Finančné účty197,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov609,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie299,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky56,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DC Promotion, s. r. o. v konkurze?

DC Promotion, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DC Promotion, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DC Promotion, s. r. o. tržby 251,7 tis. €.

Je firma DC Promotion, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DC Promotion, s. r. o. dosiahla zisk 299,7 tis. €.

Je DC Promotion, s. r. o. platiteľom DPH?

DC Promotion, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DC Promotion, s. r. o. sídli?

DC Promotion, s. r. o. má sídlo na adrese Mlynské nivy 16, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026