Heuréka Systems, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45295158
DIČ: 2022929183
IČ DPH: SK2022929183
Bratislavská ulica 65, Šamorín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská ulica 65, Šamorín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 9. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2019
Spisová značka: Sro/24741/T
Predmet podnikania (výber): Vydavateľská činnosť; Administratívne služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ádám Méry od 26. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Heuréka Systems, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 9,8 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 151,1 tis. €.

151,1 tis. €
Tržby
9,8 tis. €
Zisk
156,4 tis. €
Celkové výnosy
76,2 tis. €
Aktíva
51,6 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
19,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 915, 2022 1,9 tis., 2023 11,0 tis., 2024 11,4 tis., 2025 9,8 tis.202191520221,9 tis.202311,0 tis.202411,4 tis.20259,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 115,2 tis., 2022 126,0 tis., 2023 127,4 tis., 2024 153,5 tis., 2025 151,1 tis.2021115,2 tis.2022126,0 tis.2023127,4 tis.2024153,5 tis.2025151,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 115,8 tis., 2022 126,0 tis., 2023 127,7 tis., 2024 153,9 tis., 2025 156,4 tis.2021115,8 tis.2022126,0 tis.2023127,7 tis.2024153,9 tis.2025156,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 670, 2022 517, 2023 3,0 tis., 2024 3,1 tis., 2025 2,9 tis.2021670202251720233,0 tis.20243,1 tis.20252,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 151,1 tis. € 9,8 tis. €
2024 153,5 tis. € 11,4 tis. €
2023 127,4 tis. € 11,0 tis. €
2022 126,0 tis. € 1,9 tis. €
2021 115,2 tis. € 915 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,4 tis. €
  • Finančné účty55,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov36,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,8 tis. €
  • Rezervy3,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky126 €
  • Krátkodobé záväzky21,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Heuréka Systems, s. r. o. v konkurze?

Heuréka Systems, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Heuréka Systems, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Heuréka Systems, s. r. o. tržby 151,1 tis. €.

Je firma Heuréka Systems, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Heuréka Systems, s. r. o. dosiahla zisk 9,8 tis. €.

Je Heuréka Systems, s. r. o. platiteľom DPH?

Heuréka Systems, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Heuréka Systems, s. r. o. sídli?

Heuréka Systems, s. r. o. má sídlo na adrese Bratislavská ulica 65, Šamorín, 931 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026