ReMar Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45291136
DIČ: 2022945133
IČ DPH: SK2022945133
Panónska cesta 4, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panónska cesta 4, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.59
Dátum vzniku: 24. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2010
Spisová značka: Sro/62222/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti / veľkoo…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maroš Kubík od 24. 12. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ReMar Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 179,8 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
179,8 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
13,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 246,5 tis., 2022 217,7 tis., 2023 168,9 tis., 2024 182,8 tis., 2025 179,8 tis.2021246,5 tis.2022217,7 tis.2023168,9 tis.2024182,8 tis.2025179,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,9 mil., 2022 2,4 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,1 mil.20212,9 mil.20222,4 mil.20231,9 mil.20241,9 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 179,8 tis. €
2024 1,9 mil. € 182,8 tis. €
2023 1,9 mil. € 168,9 tis. €
2022 2,4 mil. € 217,7 tis. €
2021 2,9 mil. € 246,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok524,6 tis. €
  • Zásoby737,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,7 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok201,7 tis. €
  • Finančné účty259,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie179,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky244,5 tis. €
  • Bankové úvery66,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ReMar Slovakia, s. r. o. v konkurze?

ReMar Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ReMar Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ReMar Slovakia, s. r. o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma ReMar Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ReMar Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 179,8 tis. €.

Je ReMar Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

ReMar Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ReMar Slovakia, s. r. o. sídli?

ReMar Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Panónska cesta 4, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026