Offers Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45286892
DIČ: 2022936256
IČ DPH: SK2022936256
Podhorská 1189/21, Snina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podhorská 1189/21, Snina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 15. 12. 2009
DPH: Platiteľ DPH od 17. 5. 2011
Spisová značka: Sro/22369/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; správa bytového, alebo nebytového fondu; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Marián Labanič od 2. 12. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Offers Group, s. r. o. v roku 2025 dosiahla zisk 2,8 tis. € a tržby dosiahli 42,0 tis. €.

42,0 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
65,2 tis. €
Aktíva
28,2 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −5,4 tis., 2021 −33,6 tis., 2022 44,9 tis., 2023 7,1 tis., 2025 2,8 tis.2020−5,4 tis.2021−33,6 tis.202244,9 tis.20237,1 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 95,6 tis., 2021 50,8 tis., 2022 113,6 tis., 2023 136,6 tis., 2025 42,0 tis.202095,6 tis.202150,8 tis.2022113,6 tis.2023136,6 tis.202542,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 42,0 tis. € 2,8 tis. €
2023 136,6 tis. € 7,1 tis. €
2022 113,6 tis. € 44,9 tis. €
2021 50,8 tis. € -33,6 tis. €
2020 95,6 tis. € -5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,2 tis. €
  • Záväzky37,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Offers Group, s. r. o. v konkurze?

Offers Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Offers Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Offers Group, s. r. o. tržby 42,0 tis. €.

Je firma Offers Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Offers Group, s. r. o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je Offers Group, s. r. o. platiteľom DPH?

Offers Group, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Offers Group, s. r. o. sídli?

Offers Group, s. r. o. má sídlo na adrese Podhorská 1189/21, Snina, 069 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026