FONTE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45285497
DIČ: 2022915301
Izbická 1556/31, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Izbická 1556/31, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 14. 11. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/22293/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; reklamné činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Mariana Dostálová od 14. 11. 2009
    konateľspoločník
  • MUDr. Miroslav Dostál od 15. 12. 2015
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FONTE, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 50,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 228,9 tis. €.

228,9 tis. €
Tržby
50,8 tis. €
Zisk
228,9 tis. €
Celkové výnosy
151,9 tis. €
Aktíva
140,1 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
85,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,3 tis., 2022 27,7 tis., 2023 38,8 tis., 2024 52,2 tis., 2025 50,8 tis.202131,3 tis.202227,7 tis.202338,8 tis.202452,2 tis.202550,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 151,5 tis., 2022 178,5 tis., 2023 198,9 tis., 2024 219,8 tis., 2025 228,9 tis.2021151,5 tis.2022178,5 tis.2023198,9 tis.2024219,8 tis.2025228,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 228,9 tis. € 50,8 tis. €
2024 219,8 tis. € 52,2 tis. €
2023 198,9 tis. € 38,8 tis. €
2022 178,5 tis. € 27,7 tis. €
2021 151,5 tis. € 31,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,4 tis. €
  • Finančné účty117,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku687 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov83,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie50,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FONTE, s. r. o. v konkurze?

FONTE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FONTE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FONTE, s. r. o. tržby 228,9 tis. €.

Je firma FONTE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FONTE, s. r. o. dosiahla zisk 50,8 tis. €.

Kde firma FONTE, s. r. o. sídli?

FONTE, s. r. o. má sídlo na adrese Izbická 1556/31, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026