LABEL - FINISHING, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45276722
DIČ: 2022917017
IČ DPH: SK2022917017
Dielenská Kružná 24, Vrútky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dielenská Kružná 24, Vrútky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 14. 11. 2009
Základné imanie: 8,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2009
Spisová značka: Sro/52055/L
Predmet podnikania (výber): maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rudolf Kotrla od 14. 11. 2009
    konateľspoločník
  • Ing. Vladimír Veselovský od 14. 11. 2009
    konateľspoločník
  • Ing. Ľudevit Paulini od 14. 11. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LABEL - FINISHING, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 452 % na 8,8 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 230,9 tis. €.

230,9 tis. €
Tržby
8,8 tis. €
Zisk
230,9 tis. €
Celkové výnosy
71,9 tis. €
Aktíva
69,9 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
9,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 1,2 tis., 2023 1,2 tis., 2024 1,6 tis., 2025 8,8 tis.20213,9 tis.20221,2 tis.20231,2 tis.20241,6 tis.20258,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 227,7 tis., 2022 218,6 tis., 2023 215,1 tis., 2024 208,7 tis., 2025 230,9 tis.2021227,7 tis.2022218,6 tis.2023215,1 tis.2024208,7 tis.2025230,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 230,9 tis. € 8,8 tis. €
2024 208,7 tis. € 1,6 tis. €
2023 215,1 tis. € 1,2 tis. €
2022 218,6 tis. € 1,2 tis. €
2021 227,7 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky71,7 tis. €
  • Finančné účty181 €
  • Časové rozlíšenie14 €

Pasíva

  • Základné imanie8,0 tis. €
  • Fondy zo zisku797 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov52,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LABEL - FINISHING, s.r.o. v konkurze?

LABEL - FINISHING, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LABEL - FINISHING, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LABEL - FINISHING, s.r.o. tržby 230,9 tis. €.

Je firma LABEL - FINISHING, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LABEL - FINISHING, s.r.o. dosiahla zisk 8,8 tis. €.

Je LABEL - FINISHING, s.r.o. platiteľom DPH?

LABEL - FINISHING, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LABEL - FINISHING, s.r.o. sídli?

LABEL - FINISHING, s.r.o. má sídlo na adrese Dielenská Kružná 24, Vrútky, 038 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026