de Petrus, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45270104
DIČ: 2022934639
IČ DPH: SK2022934639
Vansovej 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vansovej 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 8. 12. 2009
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2010
Spisová značka: Sro/61810/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť de Petrus, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 30,5 tis. € a tržby jej narástli na 25,1 tis. €.

25,1 tis. €
Tržby
30,5 tis. €
Strata
83,7 tis. €
Aktíva
10,2 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,2 tis., 2022 10,5 tis., 2023 3,4 tis., 2024 1,7 tis., 2025 −30,5 tis.2021−7,2 tis.202210,5 tis.20233,4 tis.20241,7 tis.2025−30,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,9 tis., 2022 45,6 tis., 2023 16,3 tis., 2024 400, 2025 25,1 tis.20212,9 tis.202245,6 tis.202316,3 tis.2024400202525,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 25,1 tis. € -30,5 tis. €
2024 400 € 1,7 tis. €
2023 16,3 tis. € 3,4 tis. €
2022 45,6 tis. € 10,5 tis. €
2021 2,9 tis. € -7,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,2 tis. €
  • Záväzky73,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma de Petrus, s. r. o. v konkurze?

de Petrus, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma de Petrus, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala de Petrus, s. r. o. tržby 25,1 tis. €.

Je firma de Petrus, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 de Petrus, s. r. o. vykázala stratu 30,5 tis. €.

Je de Petrus, s. r. o. platiteľom DPH?

de Petrus, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma de Petrus, s. r. o. sídli?

de Petrus, s. r. o. má sídlo na adrese Vansovej 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026