NEOS MK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45270066
DIČ: 2022951590
IČ DPH: SK2022951590
Kynceľovská cesta 10/10, Kynceľová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kynceľovská cesta 10/10, Kynceľová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 19. 1. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2010
Spisová značka: Sro/17562/S
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Medveď od 19. 1. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NEOS MK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 31 % na 6,7 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 322,0 tis. €.

322,0 tis. €
Tržby
6,7 tis. €
Zisk
338,3 tis. €
Celkové výnosy
179,3 tis. €
Aktíva
53,2 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
25,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,0 tis., 2022 15,2 tis., 2023 629, 2024 5,1 tis., 2025 6,7 tis.202124,0 tis.202215,2 tis.202362920245,1 tis.20256,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 337,0 tis., 2023 254,1 tis., 2024 347,5 tis., 2025 322,0 tis.20211,4 mil.2022337,0 tis.2023254,1 tis.2024347,5 tis.2025322,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 322,0 tis. € 6,7 tis. €
2024 347,5 tis. € 5,1 tis. €
2023 254,1 tis. € 629 €
2022 337,0 tis. € 15,2 tis. €
2021 1,4 mil. € 24,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok47,3 tis. €
  • Zásoby154 €
  • Krátkodobé pohľadávky120,7 tis. €
  • Finančné účty11,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov41,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,7 tis. €
  • Rezervy1,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky52,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky60,2 tis. €
  • Bankové úvery12,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NEOS MK, s.r.o. v konkurze?

NEOS MK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NEOS MK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NEOS MK, s.r.o. tržby 322,0 tis. €.

Je firma NEOS MK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NEOS MK, s.r.o. dosiahla zisk 6,7 tis. €.

Je NEOS MK, s.r.o. platiteľom DPH?

NEOS MK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NEOS MK, s.r.o. sídli?

NEOS MK, s.r.o. má sídlo na adrese Kynceľovská cesta 10/10, Kynceľová, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026