Renewable Energy s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45269131
DIČ: 2023050106
IČ DPH: SK2023050106
Hviezdoslavovo námestie 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavovo námestie 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 1. 6. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 2. 2011
Spisová značka: Sro/72202/B
Predmet podnikania (výber): výroba a dodávka elektriny vyrobenej z obnoviteľných zdrojov výrobným zariadením s celkovým inštalovaným výkonom do 1…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Stratený od 26. 1. 2016
    konateľ
  • Mgr. Petra Adamcová od 9. 11. 2012
    konateľ
  • Peter Martinkovič od 8. 2. 2011
    konateľ
  • P.A. EnergoConsulting, s.r.o. od 11. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Renewable Energy s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 171,4 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 283,8 tis. €.

283,8 tis. €
Tržby
171,4 tis. €
Zisk
283,8 tis. €
Celkové výnosy
187,9 tis. €
Aktíva
176,9 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
77,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 110,3 tis., 2022 −5,2 tis., 2023 67,5 tis., 2024 184,9 tis., 2025 171,4 tis.2021110,3 tis.2022−5,2 tis.202367,5 tis.2024184,9 tis.2025171,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 462,4 tis., 2022 311,1 tis., 2023 286,9 tis., 2024 297,5 tis., 2025 283,8 tis.2021462,4 tis.2022311,1 tis.2023286,9 tis.2024297,5 tis.2025283,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 283,8 tis. € 171,4 tis. €
2024 297,5 tis. € 184,9 tis. €
2023 286,9 tis. € 67,5 tis. €
2022 311,1 tis. € -5,2 tis. €
2021 462,4 tis. € 110,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby11,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,6 tis. €
  • Finančné účty135,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie171,4 tis. €
  • Rezervy280 €
  • Krátkodobé záväzky10,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Renewable Energy s. r. o. v konkurze?

Renewable Energy s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Renewable Energy s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Renewable Energy s. r. o. tržby 283,8 tis. €.

Je firma Renewable Energy s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Renewable Energy s. r. o. dosiahla zisk 171,4 tis. €.

Je Renewable Energy s. r. o. platiteľom DPH?

Renewable Energy s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Renewable Energy s. r. o. sídli?

Renewable Energy s. r. o. má sídlo na adrese Hviezdoslavovo námestie 14, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026